• Opublikowane 10 Styczeń, 2014

Zostań Rektorem UŚ na jeden dzień!

Urząd JM przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Osobie, która wygra licytację w Gabinecie Rektora zostanie wręczony akt przekazania władzy przez obecnie urzędującego Rektora, dojdzie do spotkania z Dyrektorem Gabinetu Rektora w sprawie omówienia harmonogramu dnia oraz z Rzecznikiem Prasowym Uczelni, który przygotuje Nowego Rektora do briefingu prasowego.

Częścią dnia będzie również spotkanie z Prorektorami Uczelni, uczestnictwo w spotkaniach zaplanowanych w kalendarzu rektorskim oraz zwiedzanie Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej oraz Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych. Wizyta na Uniwersytecie Śląskim będzie jedyną okazją do założenia togi rektorskiej i uczestniczenia w sesji zdjęciowej.