• Opublikowane 9 November, 2013

Zakończenie sezonu snowboardowi-narciarskiego w Maso Corto- Snow Dj Week - EH SCHOOL

Każdy fun nart i deski myśli o tym, żeby odpowiednio zakończyć sezon zimowy. Wpływ na tego typu wyjazdy jak zawsze może mieć wiele czynników jak: odpowiednia miejscówka, ludzie i towarzyszące przy tym imprezy. Nam udało się stworzyć ofertę, która powinna zadowolić każdego. Proponujemy Wam zakończenie sezonu na włoskim lodowcu, gdzie oprócz dobrze utrzymanych tras, możecie liczyć na jeden z najlepszych snowparków, który odwiedzają gwiazdy światowego snowboardingu, bogaty program sportowo-rozrywkowy i zajawkową ekipę!!!

Szczegóły oferty na: