• Opublikowane 20 Czerwiec, 2013

Wykład prof. Philipa Zimbardo pt. „The Secret Power of Time. Surviving and Thriving in a Timely Fashion” – wygłoszony 6 czerwca 2013 r. w Katowicach – dostępny jest na platformie UŚ TV (www.telewizja.us.edu.pl). Znany psycholog odwiedził Polskę w czerwcu na zaproszenie Uniwersytetu Śląskiego. Wizyta, która była związana z otwarciem pierwszego na świecie Zimbardo Youth Center (zlokalizowanego na Nikiszowcu w Katowicach), stała się również okazją do spotkania ze studentami. Prof. Philip Zimbardo wygłosił dla nich wykład na temat znaczenia czasu dla człowieka.