Więc Jestem! na Festiwalu Nauki 2013

23. kwietnia na ulicy Bankowej w ramach kolejnego już Festiwalu Nauki odbył się Jarmark Wiedzy!

Na stoisku Więc Jestem! można było m.in. podziwiać prace z działu Tworzę, odrysować swoją postać, sprawdzić swoją uwagę i pamięć oraz wybrać dla siebie ulubiony artykuł.

Zobaczcie jak się bawiliśmy!

REDAKTOR PROWADZĄCA PORTAL STUDENCKI SERWIS ROZWOJU WIĘC JESTEM! REDAKTOR DZIAŁU 'POMOC PSYCHOLOGICZNA' Kontakt: magdalena.bolek@us.edu.pl Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychogii UŚ, kierunek Psychologia, specjalność psychologia sądowa oraz kliniczna człowieka dorosłego (obecnie doktorantka UŚ).  W trakcie szkolenie w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. (...)