Więc chodź posmakuj mój świat

Odkąd pamiętam lubiłam jeść. Odkąd pamiętam lubiłam bawić się przeróżnymi formami i masami. Obecnie gotuję i piekę, nadal bawiąc się przy tym znakomicie. Mieszając składniki i struktury, aż powstanie smakowita, barwna całość. Pokazana przeze mnie kolekcja, prezentuje wybrane aspekty mojej twórczości kulinarnej. W swoich kompozycjach dbam nie tylko o formę, ale również o smak, który na pozór jest niewidoczny gołym okiem. Pusty talerz jest dla mnie białą czystą kartką papieru, którą zapisuje swoim światem smaków. Interesuje mnie przede wszystkim udowodnienie, że jedzenie to także uczta zmysłów z dużą dozą dobrej zabawy i uśmiechu na twarzy. Na co dzień prowadzę blog kulinarny, gdzie odkrywam swoje kulinarne tajemnice:

Oto wybrany zestaw kreacji śniadaniowych, obiadowych i deserowych.

Posłużyłam się do ich wykonania ogólnodostępnymi produktami spożywczymi.

Fruit Shot

Grzybobranie

Veggie Lollipops

Ufo Summer Mix