• Opublikowane 18 Październik, 2013

Warsztat dotyczący Zespołu Aspergera i zasad savoir vivre wobec osób nim dotkniętych

16.10.2013r. w godzinach 09.00 - 16.00 odbędzie się warsztat prowadzony przez Monikę Kłeczek - Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Osobom Dorosłym z Zespołem Aspergera oraz Zaburzeniami Pokrewnymi "AS".

Warsztat poruszać będzie tematykę Zespołu Aspergera oraz zasad sovior -vivre wobec osób nim dotkniętych.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztacie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: promocja.wiecjestem@us.edu.pl (liczba miejsc warsztatowych jest ograniczona).

A już 17.10 Pani Monika Kłeczek będzie gościem specjalnym pokazu filmu "Adam", odbywającego się w kinie Kosmos Centrum Sztuki Filmowej (o godz. 18.00). - Serdecznie Państwa zapraszamy!

Warsztat oraz pokaz filmowy odbędą się w ramach kampanii "Co nas spina?" organizowanej przez Śląską Kawiarnię Naukową oraz Uniwersytet Śląski.

Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Oto zdjęcia z warsztatu: