• Opublikowane 1 November, 2013

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego na Bankowej

W czwartek 10.10.2013r. na deptaku przy ul. Bankowej  na  studentów Uniwersytetu Śląskiego czekało mnóstwo atrakcji. Tego dnia odbył się happening inaugurujący drugą edycję kampanii Co Nas Spina?. Podczas wydarzeń studenci mieli okazję wziąć udział w atrakcjach specjalnych, takich jak:

• Kabina Krzyku
  • Występ kabaretu „Drzewo a gada” (Stowarzyszenie Absurdalny Kabaret) – g. 11.30
  • Skondensowany warsztat śmiechu
  • Galeria spiętych (znane osobistości, którym towarzyszyło zaburzenie psychiczne)
  • Pokaz etiud filmowych autorstwa studentów wydziału Radia i Telewizji
  • Konkurencje zespołowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Kącik relaksu (zabawy taneczne i sportowe)
  • Zabawy plenerowe
  • Muffinkowy zakątek
  • Quizy i zagadki z nagrodami
  • Kącik porad (głównie na temat stresu, zapamiętywania i uczenia się w trakcie studiów)

Jak to wyglądało? Zobacz sam!

Projekt Co nas Spina? Współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego