• Opublikowane 8 Styczeń, 2020
14 stycznia 2020

Zapraszamy studentów, tradycyjnie już, na organizowane co roku spotkanie z przedstawicielami firm i instytucji, w których pracują psychologowie wykorzystujący wiedzę i umiejętności z zakresu subdyscypliny psychologii jaką jest psychologia pracy i organizacji. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 14 stycznia 2020, godz. 11:30 - 13:00 w auli Wydziału Nauk Społecznych w budynku na Grażyńskiego 53 w Katowicach.

W wydarzeniu wezmą udział:

Tatiana Szostok - ALTA Sp. z o.o.

Ewa Blankenstein - HR  Business Partner, Capgemini

Magdalena Plasun - Boldare Sp. z o.o.

Ewelina Skubała - Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Spotkanie jest obowiązkowe dla studentów II roku psychologii dziennej. Serdecznie zapraszamy również studentów II roku psychologii wieczorowej oraz studentów III, IV i V roku obu trybów studiów, w szczególności realizujących ścieżkę zawodową psychologii pracy i organizacji.

Dla wszystkich studentów spoza II roku psychologii wymagane są zapisy poprzez formularz: https://forms.gle/78p6K4sNUcEHpPAo8