• Opublikowane 20 Październik, 2013

Pokaz filmu "Adam" - galeria zdjęć

17. 10 o godz. 18.00 w Kinie Kosmos Centrum Sztuki Filmowej odbędzie się pokaz filmu „Adam”. Gościem dyskusji będzie pani Monika Kłeczek (Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Osobom Dorosłym z Zespołem Aspergera oraz Zaburzeniami Pokrewnymi „AS”).

Pokaz organizowany jest przez portal Więc Jestem!, Studenckie koło psychologii sądowej i policyjnej PARAGRAF oraz Kino Kosmos Centrum Sztuki Filmowej w ramach kampanii "Co nas spina?".

Zapraszamy!

Kampania prowadzona jest przez Śląską Kawiarnię Naukową i Uniwersytet Śląski.

Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Oto zdjęcia z pokazu: