Mateusz Rynk

 

Nie jestem psychologiem. Choć znam się na ludziach. Moje wykształcenie, szkoły które ukończyłem, kursy, praktyki, doświadczenie – to wszystko jest bez znaczenia w kontekście tego serwisu. Dla Ciebie pewnie też jest. Mam tak wiele różnorodnych zainteresowań, że łatwiej chyba uznać, że nie mam ich wcale. Myślę, że nie ma większego znaczenia, co lubię, a czego nie lubię. Jestem takim samym człowiekiem jak każdy inny. Jestem taki sam jak Ty… Chyba, że to Ty jesteś inny. Albo inna.

Postrzegam świat i ludzi po swojemu. Mam swoje przemyślenia. Takie własne. Ale tak ma przecież każdy. A więc jestem zwyczajny. Więc jestem… po prostu. 

 

Galeria

Egipt z daleka od turystycznych kurortów...

  • 24 Październik, 2012
  • Mateusz Rynk
  • Egipt z daleka od turystycznych kurortów...,

 Mateusz Rynk prezentuje zdjęcia z  podróży do Egiptu. Obrazują one rzeczywistość tego kraju z daleka od turystycznych kurortów. To próbka posmaku życia przeciętnych Egipcjan.

Czytaj dalej


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.