• Opublikowane 1 November, 2013

Krzyk to zdrowie! - film z Kabiny Krzyku

10. października 2013 r. na deptaku przy rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbył się happening inaugurujący drugą edycję kampanii „Co Nas Spina?”. Kampania ma na celu zapoznanie studentów z zagadnieniem zdrowia psychicznego, w szczególności z tematyką radzenia sobie ze stresem. Podczas imprezy studenci mieli okazję skorzystać m.in. z „kabiny krzyku”.

Organizatorami projektu „Co nas spina? – kampania profilaktyczno-informacyjna” są Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Śląska Kawiarnia Naukowa.

Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.