• Opublikowane 16 Grudzień, 2013

Krótkie filmy ukazujące funkcjonowanie osób dotkniętych zaburzeniami psychicznymi - "Co nas spina?"

W ramach realizacji projektu "Co nas spina? - kampania profilaktyczno-informacyjna" Portal Więc Jestem! iTelewizja Uniwersytetu Śląskiego we współpracy ze studentami oraz ekspertami z dziedziny psychologii i psychiatrii przygotowało krótkie filmy informacyjne ukazujące funkcjonowanie osoby dotkniętej wybranymi zaburzeniami psychicznymi.

Przygotowaliśmy serię filmów poruszających zagdanienia:

Zapraszamy do oglądania!

​​​​

Organizatorami kampanii są Uniwersytet Śląski oraz Śląska Kawiarnia Naukowa.

Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.