• Opublikowane 18 Październik, 2013

Indywidualne konsultacje specjalistyczne z mgr Szostek

W dniu 29.10.2013r. w godzinach 16.00 – 19.00 w Biurze Wsparcia Studenta Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12a, I piętro) dla studentów Uniwersytetu Śląskiego odbędą się bezpłatne konsultacje specjalistyczne z psychologiem - mgr Justyną Szostek.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane możliwością skorzystania w tym czasie z indywidualnej konsultacji  do przesłania zgłoszenia na adres: psycholog@us.edu.pl.

Konsultacje odbywają się w ramach realizacji projektu Co nas spina? – kampania profilaktyczno-informacyjna”.

Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.