Inauguracja kampanii "Co nas spina?"

13 listopada na deptaku przed rektoratem odbyła się organizowana przez portal Więc Jestem!, Radio Egida i UŚ TV inauguracja kampanii na rzecz ochrony zdrowia psychicznego "Co nas spina? Studencie zadbaj o swoją psychikę!"

Partnerami kampanii są centrum dietetyczne Natur House, Centrum Sztuki Filmowej i Kino Kosmos. Akcję wsparło także Miasto Ogrodów swoimi rowerami :)

Bawiliśmy się przedno, oto kilka zdjęć :)

REDAKTOR PROWADZĄCA PORTAL STUDENCKI SERWIS ROZWOJU WIĘC JESTEM! REDAKTOR DZIAŁU 'POMOC PSYCHOLOGICZNA' Kontakt: magdalena.bolek@us.edu.pl Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychogii UŚ, kierunek Psychologia, specjalność psychologia sądowa oraz kliniczna człowieka dorosłego (obecnie doktorantka UŚ).  W trakcie szkolenie w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. (...)