• Opublikowane 4 Wrzesień, 2013

Druskienniki - zimowe szaleństwa we wrześniu!

Druskienniki to miejscowość położona na Litwie niedaleko naszej granicy. Mało komu znana miejscowość turystyczna nadająca się na wypoczynek dla ludzi w każdym wieku. Od niedawna stała się również centrum sportów zimowych, mimo to że gór w pobliżu nie ma. A to za sprawą hali sportów śnieżnych, która tam powstała. SnowArena to jeden z najnowocześniejszych takich obiektów na świecie. W jednym czasie pod jednym dachem około 1000 gości może cieszyć się wszystkimi możliwymi atrakcjami zimowymi: jeździć na nartach, sankach, szaleć na snowboardzie, a w chwilach relaksu zażywać masażu oraz popijać aromatyczną herbatę, wieczorami bawić się w śniegowej restauracji.

Dzieci natomiast mogą hasać na śniegu, jeździć na łyżwach lub grać w hokeja.

Snow arena – to nowy adres na liście najlepszych światowych ośrodków sportów zimowych pod dachem. Według swoich technicznych parametrów trafia on do najlepszej piątki tego typu ośrodków, a równych sobie konkurentów nie ma w promieniu co najmniej tysiąca kilometrów.

Obecnie na świecie jest około 50 ośrodków sportów zimowych pod dachem.

Najwięcej z nich – około 30 – mieści się w Europie. Są one w USA, Japonii, Emiratach Arabskich, Australii, Nowej Zelandii, Malezji, Singapurze, Indiach, Korei Południowej.

Druskienniki w tym roku rozwinęły się jeszcze bardziej w stronę sportów extremalnych i otworzył się wakeboard park na terenie parku przygody ONE. Wyciąg wodny z Systemem 2.0 pozwala na pływanie na nartach wodnych i wakeboardzie, na tego typu wyciągach można liczyć na szybką naukę i opanowywanie nowych trików na skoczniach i przeszkodach ustawionych na wodzie. W parku znajduje się kilka ścieżek o różnej trudności rozwieszonych miedzy drzewami, plac zabaw dla dzieci i wspinaczka.

Jeżeli jeszcze komuś jest mało atrakcji może wybrać się do jednego z najnowocześniejszych Aquaparków, który jest unikalnym i wyjątkowym kompleksem wypoczynkowym ze strefami łaźni oraz rozrywek wodnych. Należy do jednego z największych obiektów tego typu w Europie.

Druskienniki dzięki swojej infrastrukturze wpisują się na listę miejscówek, które idealnie pasują na aktywny wypoczynek i wypad z paczka znajomych. Przestępne ceny pozwalają na to żeby za niewielkie pieniądze świetnie spędzić tam czas.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyjazdem i podnoszeniem swoich umiejętności snowboardowo-wakeboardowych i dobrze się bawić, to zapraszamy na wyjazd we wrześniu z EHschool!!! Sprawdź ofertę i zapisz się już dzisiaj :