• Opublikowane 23 Wrzesień, 2016

Bezpłatny warsztat tańca nowoczesnego

W zabieganym, stresującym tygodniu warto znaleźć chwilę dla siebie, aby odetchnąć i nabrać dystansu do codziennych spraw. Możliwości na relaks jest wiele, jedną z nich jest taniec. Warto przekonać się jak wiele satysfakcji i radości niesie ze sobą ruch w rytm muzyki. Wystarczy spróbować! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty tańca nowoczesnego!

Warsztat odbędzie się na dolnej sali gimnastycznej w rektoracie UŚ (ul. Bankowa 12, Katowice) w dniu:

• 10. października (poniedziałek)  2016r. w godzinach 18.00 - 20.00

Uczestnicy warsztatów poznają różne techniki taneczne w ramach, których nauczą się podstawowych kroków a także krótkich układów.
Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Warsztat poprowadzi Paulina Radzik – instruktor sportu o specjalności taniec. Doświadczenie i umiejętności zdobywała w zespole tańca nowoczesnego, a także trenując wiele lat taniec towarzyski, narodowy oraz ludowy. Ruch, emocje oraz możliwość oderwania się od rzeczywistości sprawiają, że nie wyobraża sobie dnia bez tańca.

Osoby chcące wziąć udział w warsztacie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

promocja.wiecjestem@us.edu.pl

podając w tytule emaila hasło: TANIEC. Prosimy o przesłanie imienia i nazwiska osób zgłaszanych.

Informacje o warsztacie dostępne również na stronie wydarzenia:

Do udziału serdecznie zapraszamy szczególnie studentów i młodych absolwentów na terenie województwa śląskiego, a także młodzież licealną i słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku!

Warsztat odbędzie się w ramach realizacji projektu "Co nas spina? - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (IV edycja) organizowanej przez Fundację Inicjatyw Akademickich  oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.