• Opublikowane 1 Wrzesień, 2016

Bezpłatny warsztat jogi - Hatha Yoga

Hatha Yoga jest jedną z najbardziej znanych na Zachodzie tradycji indyjskiej yogi. Różni się od klasycznej yogi, ponieważ kładzie nieco większy nacisk na praktykę fizyczną.  Hatha Yoga bardziej niż inne kierunki dąży do uzyskania mocy, która chroni przed starością i chorobą. Yoga pomaga zwalczyć bóle głowy i stawów, leczy depresję i pomaga zrzucić nadwagę. Wymaga ona skupienia na oddechu, który wpływa na pracę naszego serca, a to wspomaga prawidłowe ukrwienie organizmu i procesy metabolizmu.

Zapraszamy na bezpłatny warsztat  Hatha Yogi! Będziecie mieli doskonałą okazję, by rozluźnić myśli i ciało..

Warsztat odbędzie się na górnej sali gimnastycznej w rektoracie UŚ (ul. Bankowa 12, Katowice) w dniu

13. września (wtorek)  2016r. w godzinach 17.00 - 18.30

Osoby chcące wziąć udział w warsztacie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
promocja.wiecjestem@us.edu.pl
podając w tytule emaila hasło: HATHA YOGA. Prosimy o przesłanie imienia i nazwiska osób zgłaszanych.

Informacje o warsztacie znajdziesz również na facebooku:

A już dwa tygodnie później, odbędzie się kolejny warsztat - tym razem Astanga Yoga!

Do udziału w warsztatach serdecznie zapraszamy szczególnie studentów i młodych absolwentów na terenie województwa śląskiego, a także młodzież licealną i słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku!
Warsztaty odbędą się w ramach realizacji projektu "Co nas spina? - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (IV edycja) organizowanej przez Fundację Inicjatyw Akademickich  oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach.
Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.