• Opublikowane 1 Wrzesień, 2016

Bezpłatny warsztat jogi - Astanga Yoga

Astanga Yoga to najbardziej dynamiczna odmiana Yogi. Wywodzi się z południowych Indii. Jest wybierana przez wiele znanych gwiazd, jak Madonna czy Sting i stanowi jedną z najczęściej uprawianych odmian yogi w USA.

Charakteryzuje się stałymi i dynamicznymi przejściami poprzez asany, tworząc swego rodzaju układ choreograficzny.

Zapraszamy na bezpłatny warsztat Astanga Yogi! Będziecie mieli doskonałą okazję, by rozluźnić myśli i ciało..

Warsztat odbędzie się na górnej sali gimnastycznej w rektoracie UŚ (ul. Bankowa 12, Katowice) w dniu

27. września (wtorek)  2016r. w godzinach 17.00 - 18.30

Osoby chcące wziąć udział w warsztacie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
promocja.wiecjestem@us.edu.pl
podając w tytule emaila hasło: ASTANGA YOGA. Prosimy o przesłanie imienia i nazwiska osób zgłaszanych.
Do udziału serdecznie zapraszamy szczególnie studentów i młodych absolwentów na terenie województwa śląskiego, a także młodzież licealną i słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku!

Warsztat odbędzie się w ramach realizacji projektu "Co nas spina? - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (IV edycja) organizowanej przez Fundację Inicjatyw Akademickich  oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach.
Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.