• Opublikowane 8 Czerwiec, 2016

Bezpłatny warsztat Flow. Harmonia, szczęście, efektywność.

Poznaj Flow - najbardziej optymalny stan twojego umysłu, w którym łączysz najwyższą wydajność, zaangażowanie i poczucie szczęścia zarazem. Flow to nie fantastyka, to praktyka życia, to miliardy ludzi, którzy doświadczali i doświadczają tego stanu regularnie; To również nauka, która zbadała tę kwestię i może nam zaproponować konkretne wnioski i wskazówki.

Zasadnicze pytanie brzmi: Czym tak na prawdę jest flow i co możesz zrobić, aby doświadczać go częściej, więcej, bardziej?

Jak możesz to wykorzystać, aby być bardziej efetywnym w pracy, w nauce?

Jak osiągnąć to, nie płacąc ceny stresu i napięcia?

Jak możemy wykorzystać flow, aby polepszyć nasze życie osobiste: relacje, pasje?

Wiemy już, że to możliwe! Pytanie tylko, jak to zrobić?

Na te pytania odpowiemy sobie na warsztacie.

Przyjrzymy się również sobie, by określić, gdzie flow przychodzi nam łatwiej, a gdzie chcielibyśmy go więcej, a co najważniejsze - doświadczymy flow i nauczymy się go robić!

Warsztat odbędzie się we wtorek 19-ego lipca 2016r. w godzinach 17.00 - 19.00, w sali 133 w Strefie Aktywności Studenta  w rektoracie UŚ (ul. Bankowa 12, Katowice)

Warsztat poprowadzi:

Karol Swoboda -  trener rozwoju osobistego o podejściu integralnym oraz coach. Jest certyfikowanym przez Mateusza Grzesiaka zawansowanym masterem psychologii sukcesu i zmiany osobistej (2013/14) oraz certyfikowanym praktykiem i masterem NLP (2011). Karol na kierunku zarządzanie specjalizował się z psychologii w biznesie, z kolei na Międzywydziałowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych łączy psychologię, filozofię oraz coaching. Od bardzo dawna zafascynowany między innymi tym, jak łączyć dorobek starych tradycji duchowych z osiągnięciami współczesnej psychologii a w swoim podejścu kładzie nacisk na połączenie harmonii oraz efektywności. Od trzech lat inspiruje i wspiera ludzi w rozwoju, prowadząc szkolenia, warsztaty, coachingi indywidualne.

Osoby chcące wziąć udział w warsztacie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

promocja.wiecjestem@us.edu.pl

podając w tytule emaila hasło: FLOW. Prosimy o przesłanie imienia i nazwiska osób zgłaszanych.

Warsztat odbędzie się w ramach realizacji projektu "Co nas spina? - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (IV edycja) organizowanej przez Fundację Inicjatyw Akademickich  oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego