• Opublikowane 3 Czerwiec, 2012

Absurd zamknięty w klatkach fotograficznych - New York

Hipster w barze LuckyDog , karzeł bez rak grający na bębnie, biały chłopak z chińskim kotem na szyi, zaprzyjaźnieni Żydzi promujący hasydzka kulturę z Iphonem w tle, rodzina amerykańska z Upstate New York zachwycająca sie zbiorem kolekcji kolejnego bezdomnego.  Kultowe symbole flagi amerykańskiej, ikona Batmana, koszulka z numerem zawodnika z BULLS - ta nowojorska mieszanka kulturowa, która z czasem staje realnym obrazem dzisiejszej Ameryki.