15.12 - Warsztat tańca Drum Solo

15 GRUDNIA 2012 (sobota) w godz. 16.00 – 19.00 – BEZPŁATNE WARSZTATY TANECZNE - Podstawy tańca drum solo.

Jako, że taniec pozwala nam wyzwolić własne emocje i lepiej wyrazić siebie (o czym możecie poczytać w naszym artykule:

Nie mogło go zabraknąć pomiędzy wydarzeniami kampanii „Co nas spina? Studencie zadbaj o swoją psychikę!”

15 grudnia w ramach kampanii odbyły się bezpłatne warsztaty tańca drum solo. Uczestniczki świetnie się bawiły.

"Podstawy tańca drum solo (typ tańca orientalnego polegający na wsłuchaniu się w rytm bębna arabskiego (darbuki) lub innych instrumentów perkusyjnych saggaty, tabla, dumbek oraz zinterpretowania jego dźwięku w tańcu. Może być improwizowany lub wyuczony choreografią. Liczy się tutaj słuch i wyczucie rytmu)

Osoby zainteresowane powinny mieć ubrany wygodny strój, lużne spodnie, spódnice, być boso, oczywiście chusty jakiekolwiek przepaski na biodra są mile widziane, w drum solo są dosyć przydatne, gdy ćwiczy się shimmy, mogą mieć topy, ale jeżeli wstydzą się pokazac brzuszek, to mogą mieć bluzki, w zależności od chęci :)"

Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty!

19 stycznia  2013 (sobota) w godz. 16.00 – 19.00 Klasyczne formy tańca jak warda i tarab

26 stycznia 2013 (sobota) w godz. 16.00 – 19.00 Taniec z woalem

2 luty 2013 (sobota) w godz. 16.00 – 19.00 Różne kombinacje tańca i połączenie ich w indywidualne formy ekspresji w bardziej nowoczesnych formach pop

9 luty 2013 (sobota) w godz. 16.00 – 19.00 bachata

Warsztaty będą odbywać się w sali górnej rektoratu (ul. Bankowa 12). Harmonogram warsztatów może ulec zmianie, informacje będę na bieżąco aktualizowane na stronie.

Zapraszamy do tańca!

Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty!

Oto galeria zdjęć z warsztatu:

REDAKTOR PROWADZĄCA PORTAL STUDENCKI SERWIS ROZWOJU WIĘC JESTEM! REDAKTOR DZIAŁU 'POMOC PSYCHOLOGICZNA' Kontakt: magdalena.bolek@us.edu.pl Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychogii UŚ, kierunek Psychologia, specjalność psychologia sądowa oraz kliniczna człowieka dorosłego (obecnie doktorantka UŚ).  W trakcie szkolenie w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. (...)